‘Εντονες αντιδράσεις προκαλεί η στάση του αντιδημάρχου πρασίνου του δήμου Φιλαδέλφειας -Χαλκηδόνας Σπύρου Γραμμένου απέναντι σε εργαζόμενη του δήμου. Συγκεκριμένα, όπως καταγγέλλει το Σωματείο Εργαζομένων του Δήμου, μιλώντας σε συνεργείο εργαζόμενων πρασίνου αφού τους έκανε γνωστό ότι ο ίδιος σε συνεργασία με το δήμαρχο διεξάγουν μελέτη προκειμένου να δικαιολογηθεί η παράδοση όλου του πρασίνου σε ιδιώτη, κάλεσε εργαζόμενη που ρώτησε αν αυτό είναι απειλή απάντησε «να μην τον κοιτά στα μάτια όταν του μιλάει»!!!
![](https://www.aftodioikisi.gr/wp-content/uploads/2020/06/1-2.jpg)
![](https://www.aftodioikisi.gr/wp-content/uploads/2020/06/2-1.jpg)